PŘEKLADY A TLUMOČENÍ

PŘEKLADATELSKÉ AGENTURY

PŘEKLADY A TLUMOČENÍ - KOMPLEXNÍ SYSTÉM PŘEKLADATELSKÉ AGENTURY - 50 JAZYKŮ - 350 PŘEKLADATELŮ A TLUMOČNÍKŮ

 :: Menu ::

 

PŘEKLADY - OBOR
PŘEKLADY - JAZYK
TLUMOČENÍ - JAZYK
SPOLUPRÁCE
Překlady a tlumočení - Překladatelské agentury PROFILINGUA
Služby
Ceník
Reference
Odkazy
Kontakt
Mapa webu
Odkazy
Překlady angličtina
Úklid - úklidové firmy
Armytrade SHOP
Levný nábytek
Jazyková škola ROYALSCHOOL - angličtina Callanovou metodou Brno a Praha

:: Překlady a tlumočení - Překladatelské agentury PROFILINGUA ::

 

PŘEKLADATELSKÁ AGENTURA PROFILINGUA

PŘEKLADY

A TLUMOČENÍ VE  VŠECH OBORECH LIDSKÉ ČINNOSTI

PŘEKLADY TEXTŮ A TLUMOČENÍ DO 50 SVĚTOVÝCH JAZYKŮ

        Překladatelská agentura  je na trhu překladatelských a tlumočnických agentur od roku 1999, od kdy vyhotovujeme překlady a provádíme tlumočení. Za tuto krátkou dobu jsme  dokázali získat mnoho  významných zákazníků, se kterými spolupracujeme k oboustranné spokojenosti. Abychom mohli stále zaujímat přední místo na trhu s překlady textů odborných, ale i obyčejných , je hlavním cílem překladatelské agentury spokojený zákazník.

        U naší překladatelské agentury Vám vyhotovíme i ty nejnáročnější překlady ze všech specifických oborů lidské činnosti.

        Provádíme překlady textů z i do 50  světových jazyků v různých dodacích lhůtách a kombinacích. Vyhotovujeme také vysoce odborné překlady textů, soudně ověřené překlady textů a překlady textů s korekturou rodilým mluvčím. Překlady zasíláme emailem, poštou, kurýrem, ale preferujeme osobní předání. Platba za překlady probíhá v hotovosti nebo bankovním převodem.

 Kalkulaci na překlady a tlumočení  Vám provedeme zdarma.

  Zajistíme profesionální tlumočení pro Vaši konferenci či obchodní jednání. Nabízíme tlumočení konsekutivní, simultánní a soudní.

       Překladatelská agentura spolupracuje jak s  překladateli, kteří se specializují na odborné překlady textů, tak i s překladateli, kteří vypracovávají překlady textů obyčejných.

      Těšíme se na spolupráci !

 

Překlady a tlumočení :

-  angličtina - němčina - ruština - polština - francouzština

-  italština - španělština - portugalština - arabština

-  čínština - japonština - dánština - finština - švédština

- norština - srbština - madarština - rumunština

- řečtina - estonština - litevština - lotyština a ostatní.

Precizní překlady  textů získáte od překladatelské agentury PROFILINGUA.

PŘEKLADATELSKÉ AGENTURY - PRAHA - PŘEKLADY A TLUMOČENÍ PROFILINGUA

Státní maturita z matematiky Věštba lásky Jímky a žumpy plastové jímky a septiky Sjezdové lyže, dámské lyže, dětské lyže sportovní obuv Botas, brusle Botas Vestavné spotřebiče Kurzy, rekvalifikace Angličtina, kurzy IT kurzy Rekvalifikace, rekvalifikační kurzy Manažerské kurzy Finanční poradenství Práce, zaměstnání Hotely, firemní akce a ubytování HR News překlady do angličtiny překlady, korektury, tlumočení Angličtina pro děti NOISIS Bazény, zastřešení bazénů Překlady Naro tandemové seskoky JUMP-TANDEM LevnaPC.cz Kytice, dárky, dárkové poukazy Kancelářské potřeby Hračky Skartovačky [ ČTUSI.INFO ] AutoSpace.cz-Auto moto inzerce Osvětlení Kočárky a vše pro mrňata www.memi.cz Sportovní potřeby PCPoradenství.cz Operativní leasing Autopůjčovna Parfémy Svítidla a osvětlení Ewa Farna - fan web Nápojové automaty Hračky Nejlevnější parfémy parfemyfm.eu Abaka.cz Lentilele de contact Levné ptákoviny Online prodej Notebooky batohy-krosny.cz - eshop Stěhování Plastová okna Tuning Webkamery a televize Vestavěné skříně Povlečení-cz.cz - prodej povlečení Kočárky, autosedačky Povlečení, záclony Interiérové dveře Supervht – výstupy Alpy, Tatry Nábytek, židle, matrace, postele Plastová okna> Hledám práci Kuchyně, podlahy E-light Světlo svítidla,osvětlení Eskymácká trička s potiskem Úklid Školní batohy Kancelářské potřeby Strukturovaný životopis vzor Zboží E-shop, e-shop AWIS Razítka Nejlevnější šperky - zlaté a
stříbrné šperky, řetízky, náramky, přívěsky, náušnice... hudební nástroje za výborné ceny, e-shop,
maloobchod, velkoobchod Nejlevnější parfémy - Hugo Boss,Armani,Davidoff,Lacoste